Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış ve temel atma törene katıldı.

MHP lideri Bahçeli, Etimesgut Belediyesi tarafından yapımına başlanan Atakent Sosyal Tesisleri Temel Atma töreni öncesi bir konuşma yaptı. Bahçeli, Etimesgut’a bir dönem sonra yeniden bir ‘demir elin’ uzandığını belirterek “Enver Demirel sizin teveccühünüzle belediye başkanı oldu” dedi. ‘Etimesgut’u yaşanabilir bir yer haline getirmek için Enver Demirel ve belediye çalışanların büyük gayret gösterdiğini ifade eden Bahçeli, 1.5 yıl süresince hem belediyenin borçlarının ödendiğini hem de başarılı çalışmalar yapıldığını kaydederek “Bu, ilkeli, dürüst, temiz belediyecilik anlayışının ürünüdür” dedi.
Bahçeli, daha sonra açılışı yapılan parkların temsili kurdelelerini kesti. Park açılışının ardından Atakent Sosyal Tesisleri’nin temeli, kesilen kurban ve dualar eşliğinde Bahçeli tarafından atıldı. Bahçeli, Etimesgut Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında kurulan illerin tanıtımının yapıldığı stantları gezdi.
MHP lideri Bahçeli, ana dilde eğitim tartışmaları ve İçişleri Bakanı Atalay’ın Erbil ziyareti ile ilgili basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.

Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: