Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

“Bu nihaiyi çullanış ile ‘Sevr’i yeniden horlatıp, Türkiye’yi parçalama gayretinde olanlara belirmek isterim ki; Vatan Türk’ün yaşam gayesidir. Türk için vatan kuru bir toprak, toprak da onun için herhangi bir meta değildir. Vatan Türk’ün her şeyi ve tamamen kendisidir. Hatırlatırım Türk’ün yüksek tarihi vatan, millet, bayrak ve toprağın kutsallığına ilişkin destanlarla doludur. Ülkesini ve milletini sevip, yücelten herkes de Türk milliyetçisidir. “
Anlamayanlara duyurulur
Türkiye, ne yazık ki; Türk olduğunu söyleyenlerin ‘Faşist’ ilan edildiği bir ülke haline geldi.
Türkiye, ne yazık ki; ‘Ne mutlu Türküm’ diyenlerin ‘kafatasçı’ ilan edildiği bir ülke haline geldi.
Türkiye, ne yazık ki; kendisini ‘Türk milliyetçisi’ olarak tanımlayanların ‘bölücü’ muamelesi gördüğü bir ülke haline geldi.
Ve ne yazık ki Türkiye, Ekümeniklik peşindeki Patrikhaneye, azınlık vakıflarının mal edinmesine imkan tanıyan düzenlemelere, ruhban okulunun açılması çabalarına, Fener’i yeni bir Vatikan yapma arzularına ses çıkartmayan bir ülke haline geldi.
En acısı da Türkiye; bölünmeyi, teröriste affı, Öcalan’a ev hapsini, ayrı bir bayrak ve ayrı bir dil kullanılmasını konuşmaya başladı.
Vah Türkiye’m vah! 


– – –

Anlayacağınız ihanet derecesindeki gaflet ülkemiz üzerinde kol gezmektedir.

Günümüz Türkiye’sinde psikolojik savaş, art niyetli bilgilendirme, perdeleme, provokasyon ve dezenformasyon gaz kesmeden tüm hızıyla devam ediyor

Ve bu yaygarayı sürdüren medya maymunu sözde birtakım aydın ve köşe yazarı, ‘Türküm’ demenin ‘ülkeyi bölmek’, ‘Ne mutlu Türküm’ demenin ise ‘İlkellik’ olduğunu yüce millete hazmettirmeye çalışıyorlar.

Ve hatta adı gibi yazar, çizer takımının da ‘taraf’ olduğu bazı kendini bilmezler, Doğu ve Güneydoğu’da dağlara yazılı olan ‘Ne mutlu Türküm Diyene’ ifadelerinin silindiğini bu yazıların silinmesine askerinde ikna olduğunu yazıyorlar.

Ne için?

Çünkü Türkler’in dışında hemen herkesin hak iddia ettiği Türkiye toprakları emperyalizmin öncelikli hedefidir de ondan.
İşte Türk milletine ve Türkiye topraklarına ihanet eden herkes de emperyalizmin ‘Taraf’ı ve ‘Tetikçisi’dir.

– – –

Bu nihaiyi çullanış ile ‘Sevr’i yeniden horlatıp, Türkiye’yi parçalama gayretinde olanlara belirmek isterim ki; Vatan Türk’ün yaşam gayesidir. Türk için vatan kuru bir toprak, toprak da onun için herhangi bir meta değildir. Vatan Türk’ün her şeyi ve tamamen kendisidir. Hatırlatırım Türk’ün yüksek tarihi vatan, millet, bayrak ve toprağın kutsallığına ilişkin destanlarla doludur. Ülkesini ve milletini sevip, yücelten herkes de Türk milliyetçisidir.

Dün MHP genel merkezinde ki makamında kendisi ile özel bir sohbet gerçekleştirdiğim MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli Kars Anı’da kılacağı cuma namazını ‘Gayri Milli duruşa cevap’ olarak nitelemesi son derece önemlidir. Çünkü ‘Bin yıllık kardeşliği yaşa ve yaşat’ sloganı ile Anı’dan verilecek mesaj çok açıktır.

‘Bu güne kadar tüm etnik kökenleri ile yaşayıp yaşattığımız bir yıllık kardeşlik bundan sonrada devam edecek. Çünkü bu topraklarda biz varız.’

Anlamayanlara duyurulur!

Metin Özkan / Güneş

Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: