Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

Mustafa Eraslan ödülünü alırken…

Kayseri Anadolu Birliği 2010 yılı ödülleri sahiplerini buldu. Kayseri Anadolu Birliği Başkanı Firdevs Akça’nın ev sahipliğini yaptığı gece, Ankara Lale Restaurant’ta düzenlendi. Gecede Yılın Hayırsever ve Hizmet Adamı Ödülünü Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan aldı.

Kayseri Anadolu Birliği 2010 Yılı ödülleri törenine Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Bahattin Cebeci,

Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Büyük Anadolu Birliği Genel Başkanı Yusuf Çelik, Kayseri Anadolu Birliği Genel başkanı Firdevs Akça ile çok sayıda davetli iştirak etti.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan Gecenin Açılış konuşmasını Kayseri Anadolu Birliği Genel başkanı Firdevs Akça yaptı.  Akça, önce derneğin faaliyetlerini anlattı, ardından da Kayserili işadamlarına övgüler yağdırdı. Akça, Bizim birbirimizi sevmekten başka bir alternatifimiz yoktur. El ele verdiğimiz zaman başaramayacağımız hiçbir sorunumuz kalmayacaktır dedi.
Kürsüye daha sonra Büyük Anadolu Birliği Genel Başkanı Yusuf Çelik geldi. Günün anlam ve önemine değinen Çelik’te Kayserili işadamlarına teşekkür etti ve hep birlikte ülkeyi ve şehirleri kalkındırmanın, güzelleştirmenin ve çocuklara daha iyi gelecek hazırlamanın gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.
Mustafa ERASLAN

Konuşmaların ardından Geceye katılanlar Türk Halk Müziği sanatçısı Ahmet Kaplan’ın türküleriyle eğlendi

Program daha sonra ödül töreniyle devam etti. Törende Yılın Bakanı Ödülü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a, Yılın Hukuk ve Siyaset Adamı Ödülü TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu’ya, Yılın Sivil Toplum Örgütü Lideri Ödülü TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Yılın Yerel Yönetim Üstün Hizmet Ödülü Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’ye, Yılın Bürokratı Ödülü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Bahaaddin Cebeci’ye, Yılın Genç İş Adamı Ödülü Makromarket A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Şengör’e, Yılın Valisi Ödülü Kayseri Valisi Mevlüt Bilici’ye,  Yılın Gençlik Lideri Ödülü AKP İl Başkanı Ömer Cengiz’e  Yılın Emniyet Müdürü Ödülü Ankara İl Emniyet Müdüürü Zeki Çatalkaya’ya, Yılın Meslek Kuruluşu Ödülü Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’ya,
Yılın Hayırsever ve Hizmet Adamı Ödülü Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan’a, Yılın Federasyon Başkanı Ödülü Develi Dernekler Federasyonu Başkanı Şaban Üzümlükaya’ya,Yılın Örnek Ailesi Ödülü Kayserili iş adamı Mustafa Aksu’ya, Yılın Duayen İş Adamı Ödülü Kayserili iş adamı Muammer Kocatürk’e,  Yılın Ses ve Saz Sanatçısı Ödülü Kayseri Ses ve Saz Sanatçısı Metin Işık’a, Yılın Sağlık Kuruluşu Ödülü Kayseri Avrasya Refleksoloji Merkezi’ne, Yılın Ses Sanatçısı Ödülü ise Ahmet Kaplan’a verildi.
Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: