Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan, üstün zekalı öğrencilerin yetiştirildiği Çetin Şen Bilim Ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Mustafa Eraslan, Okul Müdürü Fikri Ulusoy ve Okul Aile Birliği Başkanı Rafet Sertoğlu ile okul binasını gezdi.
Gördüklerinden ötürü memnun kalan Eraslan, “Bu ülkeyi emanet edeceğimiz evlatlarımızın, iyi şekilde yetişmesi lazım“ dedi.
Öğrencilerin projelerini gören ve bu durumdan çok memnun olan Eraslan, yapılan eğitim ve öğretim hakkında da bilgi aldı.
Okul gezisinden sonra öğrencilerle söyleşi yapan Eraslan, miniklerin sorularını cevapladı. Mustafa Eraslan öğrencilerin eğitimden hobilerine ve hayallerine kadar pek çok konuda sorularla karşılaştı.
Bir öğrencinin “milletvekili olacak mısınız?” şeklindeki sorusuna esprili bir şekilde cevap veren Eraslan, “annen, baban oy verirse olacağım” dedi.
Eraslan, daha sonra Okul Müdürü Fikri Ulusoy’un odasında basın mensupları ile sohbet etti. Eğitime daha çok önem verilmesi gereğini dile getiren Eraslan, “Dünya 24 saatte değişiyor. Bunun için de eğitime çok önem verilmeli” dedi. Konuşmasında siyasete de değinen Eraslan, “Siyasetçiler vermek için gelmeli, almak için değil” dedi.
Sohbet esnasında Mustafa Eraslan’ı ısrarla görmek isteyen Minik Armağan da muhabbete ortak oldu. Eraslan’ın sorularını yanıtlayan Armağan, kameralar aracılığı ile anne ve babasına mesaj gönderdi.
Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: