Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

Kayseri’de bir dizi ziyaretlerde bulunan MHP’li milletvekilleri, esnaf ve STK’ları gezerek, sorunlarını dinledi.
Sivil toplum kuruluşları ve Kayseri esnafını ziyaret eden MHP’li milletvekilleri, Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Ömer Gürsoy, Kayseri Demirciler Odası Başkanı Ahmet Övüç ile Marangozlar Döşemeciler ve Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Çevrim’le görüştü.
STK’lardan önce kuyumcular esnafını ziyaret eden Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, burada esnafın sorunlarını ve isteklerini dinledi. Genel seçimlerde destek beklediklerini ifade eden Durmuş, MHP olarak esnafın sorunlarını çözeceklerini belirtti.

STK ziyaretlerinde konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Şafak ise, 4 günlük program çerçevesinde STK’larla görüş alışverişinde bulunacaklarını bildirerek, Ankara’ya döndüklerinde görüşülen konuların masaya yatırılacağını ifade etti. Esnafın her zaman yanında olduklarını söyleyen Şafak, MHP iktidar olduğu zaman esnafın hiçbir sıkıntısının kalmayacağını dile getirdi.
Marangozlar Döşemeciler ve Mobilyacılar Odası ziyaretinde Başkan Çevrim’in, Kayseri’deki seçim sandıklarının hepsini kendisinin yaptığını söylemesi üzerine, Osman Durmuş da, “O sandıkları üç hilallerle doldurun” dedi.

Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: