Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

Melikşah Üniversitesi Rektörü Reşit Özkanca, Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette eğitim ve öğretimin önemi üzerinde duruldu. Mustafa Eraslan, “İş adamları, siyasiler ve eğitimciler bu ülke için çalışmalıyız” dedi.

Melikşah Üniversitesi Rektörü Reşit Özkanca, Mimarlık Fakültesi Dekanı Tankut Yalçınöz ile birlikte Eras Holding’i ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Rektör Reşit Özkanca, Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan’a üniversitenin son durumu hakkında bilgi verdi ve Kayseri’deki hayırseverlilikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Mustafa Eraslan da bir yerin kalkınması için dayanışmanın önemli olduğunu savundu. Erciyes Üniversitesi’nin yapımında iş adamlarının çok emeği geçtiğini söyleyen Eraslan, kendisinin de üniversitede Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi’ni yaptırdığını ve bundan da gurur duyduğunu dile getirdi.
“Kayseri’de artık ben değil biz diyen insanlar çoğaldı” diyen Eraslan, “ben” diyenlerin bir şey yapamadığını ifade etti.
Konuşmasında sık sık eğitimin önemini vurgulayan Eraslan, eğitimli insanlardan kimseye zarar gelmeyeceğini savundu. Eraslan, “iş adamları, siyasiler ve eğitimciler bu ülke için çalışmalıyız” dedi.
Melikşah Üniversitesi Rektörü Reşit Özkanca da sadece yurt içinde değil yurt dışındaki öğrencilerin de eğitimlerine önem verdiklerini belirterek, dış ülkelerden öğrenci aldıklarını kaydetti.

Mustafa Eraslan ayrıca ülkeyi çınar ağacına benzeterek “Yüce milletin yüceliği artarak büyüyecek” dedi


Reklamlar

Etiketler:, , , ,

%d blogcu bunu beğendi: