Skip to content

Mustafa Eraslan

"Başarı sevmekle başlar"

 
Mustafa Eraslan köyünde ağaç dikerken…
Samağırlılar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Samağır köyünde bulunan ve Melikgazi ailesinden olduğu iddia edilen Abdurrahman Gazi Türbesi civarına fidan dikti. Dernek Başkanı Raşit Gürkan bölgeye çam ve meyve fidanı olmak üzere toplam iki bin adet fidan dikimi yaptıklarını söyledi. Fidan dikimine Samağırlı olan ERAS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan da katıldı.
Samağır Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Raşit Gürkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen fidan dikimine ERAS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan’ın yanı sıra köylüler de iştirak etti.
 
Mustafa Eraslan Samağır köyünde Abdurrahman Gazi Türbesinin önünde…
Samağırlılar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Raşit Gürkan, öncelikle köylerinde bulunan ve Melikgazi ailesinden olduğunu belirttiği 600 yıllık Abdurrahman Gazi türbesi civarına 250 adet fidan diktiklerini belirtti.
Bölgeye Çam, badem, ceviz, vişne, kiraz ve meyve fidanları olmak üzere toplamda iki bin adet fidan dikimi yaptıklarını belirten dernek başkanı Gürkan, önümüzdeki yıllarda da fidan dikim faaliyetlerini sürdüreceklerini kaydetti…

Daha sonra Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan ve dernek yöneticileri fidan diktiler.

Reklamlar

Etiketler:, ,

%d blogcu bunu beğendi: